Interkerkelijke Ouderenkring

Lieve mensen,

Het nieuwe seizoen 2017-2018 begint op donderdag 21 september.

U bent van harte welkom op de donderdagmiddagen om de week.

Er is een afwisselend programma samengesteld met bijzondere, leuke en leerzame onderwerpen.

Neem iemand mee die u ook een gezellige ontmoeting gunt.

Veel mensen zijn eenzaam, om alleen te komen is soms best moeilijk.

De middagen worden gehouden in gebouw de Lichtkring,

Kerkstraat 4 3632EL Loenen a/d Vecht tel: 267848.

Vanaf 14.15 uur staat de koffie/thee klaar, daar wordt een bijdrage van 2 euro voor gevraagd. Van die inkomsten betalen we de sprekers.

We beginnen om 14.30 uur, rond 16.30 gaan we naar huis.

Wilt u gehaald worden, even een telefoontje naar de leiding.

Ook voor ander vragen mag u ons bellen.

We kijken ernaar uit u in goede gezondheid te ontmoeten.

Met en voor elkaar gaan we er een fijn seizoen van maken.

Tot ziens op donderdag 21 september!

Hillie Brulleman 0294230207

Elly van Dijk 0294234362

Hennie Kroon 0294233065

Truus van der Leeden 0294233530

Bab Post 0294230129

Loes Vedder 0294237564

 

 

Programma 2017-2018

21 september Mevr. Y. Sieben uit Stichtse Vecht: Handje Helpen.

05 oktober Dhr. K.J. Snijders uit Ter Aar: De vier jaargetijden.

19 oktober We vieren ons 30-jarig bestaan met een gezellige middag.

02 november Dhr. Th. Rekelhof uit Kudelstaart: Geschiedenis van het veengebied, het visserijbedrijf en de visserij op paling en andere vissoorten. We mogen proeven van een toastje paling.

16 november Mevr. J .Werner uit Bussum: Zin in Zicht. Onze levensloop. Ouder worden / Oud zijn.

30 november We vieren met een spel Sinterklaas.

14 december Advent-Kerstviering.

04 januari Mevr. A. Fokker uit Hendrik Ido-Ambacht: Leven en werk van W. G. van der Hulst.

18 januari Dhr. N. van der Voet uit Veenendaal: Hoe gaan blanken, kleurlingen en zwarten nu met elkaar om na vele jaren apartheidspolitiek in Zuid Afrika. Stellenbosch en Kaapstad.

01 feruari Dhr. W. Zondag uit Baarn: Powerpoint presentatie Noorwegen.

15 februari Bingo!

01 maart Ds. M. Meiring: Luchthavenpastoraat op Schiphol.

15 maart Dhr. H. Butink uit Wilnis: Audiovisuele show: combinatie van beeld en muziek over Venetië.

29 maart Paasliturgie. Evt. Christine Hoogendoorn haar stage in Malawi.

12 april Dhr. H. Griffioen uit Utrecht: We gaan op safari in Namibië.

26 april Afsluiting seizoen.